Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registre la comanda

Număr anunț
DA20198030
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309 RON
Valoare atribuită
309 RON
Data publicării
27.04.2018 14:34
Termen limită
02.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309 RON

din 309 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.