Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CONFORM ANUNT ADV1001660

Număr anunț
DA20174146
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22850000-3 · Clasoare si accesorii pentru clasoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.951,28 RON
Valoare atribuită
2.951,28 RON
Data publicării
26.04.2018 09:34
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.951,28 RON

din 2.951,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.