Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dezinfectant Efekt Bactisept

Număr anunț
DA20133204
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu (CUI 2843833)
Furnizor / câștigător
MEDIU CLEAN INDUSTRY S.R.L. (CUI RO27220849)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,60 RON
Valoare finală
457,60 RON
Data publicării
23.04.2018 12:00
Data finalizării
03.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.