Ofertă refuzată Cumpărare directă

ERBICID TOTAL CLINIC XPERT OFERTA PROMOTIONALA!!!

Număr anunț
DA20200022
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
AGROPLANT MARKET SRL (CUI RO34287604)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,83 RON
Valoare finală
256,83 RON
Data publicării
28.04.2018 13:51
Data finalizării
03.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.