Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Progr form in ved obt/reinnoirii certific de preg prof contin (CPC) de transp marfa si pers
- Număr anunț
- DA20222018
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- FUNDATIA ACADEMIA DE TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL - A.R.T. R. I. F. A. T. I. I.- A. R.T.RI. (CUI 14429836)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:20
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.450 RON
din 2.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro