Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de restaurant si de servire a mancarii (mic dejun, pranz si cina)

Număr anunț
DA20215035
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Furnizor / câștigător
BISTRO OLIMP SRL (CUI RO37240100)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.947,68 RON
Valoare atribuită
11.947,68 RON
Data publicării
02.05.2018 15:45
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.947,68 RON

din 11.947,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.