Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii formare profesionala "INFIRMIERA" - cf anunt ADV000045/03.04.2018

Număr anunț
DA20202147
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA VASLUI (CUI 11495517)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI RO17253210)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.426,80 RON
Valoare atribuită
25.426,80 RON
Data publicării
02.05.2018 08:55
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.426,80 RON

din 25.426,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.