Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUPTOR KYOCERA MITA KM 1635 - SC 56598/25.04.2018

Număr anunț
DA20208378
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
ANID ITC S.R.L. (CUI 22423060)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,50 RON
Valoare atribuită
735,50 RON
Data publicării
02.05.2018 12:12
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735,50 RON

din 735,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.