Atribuită Cumpărare directă

Masina de cusut Overlock Minerva SmartLock 350, 13 programe, functie surjet, 1200 imp/min, 91W Cod

Număr anunț
DA36161202
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
42700000-3 · Utilaje pentru productia de textile, de imbracaminte si de piele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
718,78 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
19.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

718,78 RON