Ofertă acceptată Cumpărare directă

PC i3, 4Gb RAM, 120Gb SSD, 1Tb HDD, DVDRW

Număr anunț
DA20213042
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Furnizor / câștigător
FRACTAL STUDIO SRL (CUI RO16351857)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.539 RON
Valoare atribuită
1.539 RON
Data publicării
02.05.2018 14:36
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.539 RON

din 1.539 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.