Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta energie electrica (IL. PUBLIC) - Jud. NEAMT (07.06.2018 - 06.06.2020)

Număr anunț
DA20223736
Autoritate contractantă
Comuna Oniceni (CONSILIUL LOCAL ONICENI) (CUI 2613770)
Furnizor / câștigător
PPC ENERGIE S.A. (CUI RO22000460)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.160 RON
Valoare atribuită
72.160 RON
Data publicării
03.05.2018 12:07
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.160 RON

din 72.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.