Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari de renovare la sala de instruire auto si tehnician
- Număr anunț
- DA20223554
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
- Furnizor / câștigător
- BOUNEGRU CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36269825)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.554 RON
- Valoare atribuită
- 4.554 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 12:01
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.554 RON
din 4.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro