Atribuită Cumpărare directă

Actualizare doc obtinere autorizatie de securitate la incendiu pt sc gimnaziala 5 C2 mun Sacele

Număr anunț
DA35163969
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
MLOAD STUDIO S.R.L. (CUI 38819372)
Cod CPV
71322100-2 · Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.150 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.150 RON