Acasă · Licitații
· Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (
- Număr anunț
- DA20222464
- Autoritate contractantă
- COMUNA DESA (CUI 5046696)
- Furnizor / câștigător
- RMC 2014 TELECOM SRL (CUI 33625197)
- Cod CPV
- 32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.415 RON
- Valoare atribuită
- 24.415 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:32
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.415 RON
din 24.415 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro