Atribuită Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA36161790
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30192160-0 · Corectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.345,45 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.345,45 RON