Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de frizerie
- Număr anunț
- DA20202340
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE CRAIOVA (CUI 5001864)
- Furnizor / câștigător
- TRUSERV BARBER'S SRL (CUI 31222511)
- Cod CPV
- 98321100-0 · Servicii de frizerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.000 RON
- Valoare atribuită
- 66.000 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 09:04
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.000 RON
din 66.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro