Atribuită Cumpărare directă

EVPL

Număr anunț
DA36162191
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.400 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
19.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.400 RON