Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALGOCALMIN 1G/2ML 2ML*5 FIOLE - METAMIZOLUM NATRIUM.
- Număr anunț
- DA20212777
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.389,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.389,15 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 14:28
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 07:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.389,15 RON
din 1.389,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro