Ofertă acceptată Cumpărare directă

Arixtra 2.5mg/0.5ml sol inj x 10ser preumplute

Număr anunț
DA20210145
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33691200-2 · Antihelmintice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,70 RON
Valoare atribuită
461,70 RON
Data publicării
02.05.2018 13:07
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 07:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,70 RON

din 461,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.