Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Thermo Scientific™ Shandon™ Xylene Substitute, 4 bucati x 4L
- Număr anunț
- DA20208167
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.335,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.335,97 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 12:05
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.335,97 RON
din 1.335,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro