Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Betaloc Zok 50mg x 30cpr ret (METOPROLOLUM succinat)
- Număr anunț
- DA20205790
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33622600-2 · Betablocanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563,50 RON
- Valoare atribuită
- 563,50 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 10:56
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
563,50 RON
din 563,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro