Atribuită Cumpărare directă

Pix cu mecanism corp plastic grip ROTRING Tikky; Rezerva cub 90 x 90 cm 500 file color

Număr anunț
DA36162292
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
248,70 RON
Data publicării
18.07.2024 14:28
Data finalizării
23.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,70 RON