Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1581/20.04.2018
- Număr anunț
- DA20151484
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.059,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.059,26 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 13:58
- Termen limită
- 05.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 07:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.059,26 RON
din 1.059,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro