Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet reparatie rb

Număr anunț
DA20220298
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,77 RON
Valoare atribuită
190,77 RON
Data publicării
03.05.2018 10:18
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,77 RON

din 190,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.