Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapel Romania

Număr anunț
DA20212863
Autoritate contractantă
COMUNA MIRESU MARE (CUI 3627625)
Furnizor / câștigător
PAPER PLACE SRL (CUI RO34477900)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.250 RON
Valoare atribuită
21.250 RON
Data publicării
02.05.2018 14:30
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.250 RON

din 21.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.