Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asternut calibrat hartie
- Număr anunț
- DA20224065
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
- Furnizor / câștigător
- POLIGRAF MATERIALS SRL (CUI RO14150369)
- Cod CPV
- 37823800-1 · Hartie si carton stratificate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 428 RON
- Valoare atribuită
- 428 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 12:16
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
428 RON
din 428 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro