Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de ingrijire personala
- Număr anunț
- DA20221675
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,30 RON
- Valoare atribuită
- 261,30 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:00
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
261,30 RON
din 261,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro