Ofertă acceptată Cumpărare directă

videoproiector si laptop

Număr anunț
DA20210592
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Constantin Romanu Vivu" Teaca (CUI 4730601)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38652100-1 · Aparate de proiectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.756,27 RON
Valoare atribuită
9.756,27 RON
Data publicării
02.05.2018 13:21
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.756,27 RON

din 9.756,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.