Ofertă refuzată Cumpărare directă

BIROU V498 STEJAR FERRARA DDM 1C

Număr anunț
DA20192729
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39121100-7 · Birouri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,34 RON
Valoare finală
498,34 RON
Data publicării
27.04.2018 11:20
Data finalizării
03.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.