Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator biologic Abur FIOLA cu mediu de cultura inclus B Stearothermophilus 10 x6 ( ATCC 7953 )

Număr anunț
DA20224279
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.480 RON
Valoare atribuită
6.480 RON
Data publicării
03.05.2018 12:22
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.480 RON

din 6.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.