Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de alimentare Statie de incarcare vehicule electrice, com. Raciu, str. Ghe. Sincai, nr. 72

Număr anunț
DA36162911
Autoritate contractantă
COMUNA RICIU (CUI 4375941)
Furnizor / câștigător
EN-RG-ETIC S.R.L. (CUI 25708569)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.766,08 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
24.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.766,08 RON