Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRAVATA BLEUMARIN CU DUNGI GRI-BLEU

Număr anunț
DA20225968
Autoritate contractantă
SCOALA DE AGENTI DE POLITIE SEPTIMIU MURESAN CLUJ-NAPOCA (CUI 16665051)
Furnizor / câștigător
S&G COMERCIAL SRL (CUI RO14793844)
Cod CPV
18423000-0 · Cravate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
03.05.2018 13:12
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.