Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet consumabile

Număr anunț
DA20223087
Autoritate contractantă
COMUNA VULCANA-PANDELE (CUI 14932420)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42676000-5 · Piese pentru unelte manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569,75 RON
Valoare atribuită
569,75 RON
Data publicării
03.05.2018 11:48
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

569,75 RON

din 569,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.