Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de spalat cu presiune Karcher K7 Premium full control plus
- Număr anunț
- DA20219656
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tarnaveni (CUI 4323535)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.080 RON
- Valoare atribuită
- 2.080 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 10:00
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.080 RON
din 2.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro