Ofertă refuzată
Cumpărare directă
GarniGarnituri de cauciuc turi de cauciuc
- Număr anunț
- DA20218471
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
- Furnizor / câștigător
- ALFA LAVAL SRL (CUI RO8140611)
- Cod CPV
- 44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.360 RON
- Valoare finală
- 9.848,40 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 09:23
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.