Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,2% sub estimat

Filtre pentru echipamentele de sterilizare

Număr anunț
DA20217092
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42514300-5 · Aparate de filtrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,84 RON
Valoare atribuită
391,17 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
03.05.2018 08:29
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391,17 RON

din 399,84 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 8,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.