Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet birotica

Număr anunț
DA20213053
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,50 RON
Valoare atribuită
930,50 RON
Data publicării
02.05.2018 14:36
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 16:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,50 RON

din 930,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.