Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 37,1% sub estimat

Bilete de avion tur-retur Cluj Napoca - Munchen - Oslo, perioada 21 -25 mai 2018

Număr anunț
DA20196477
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
COLIBRI TOUR SRL (CUI RO15802061)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
13.200 RON 37,1% sub estimat
Data publicării
27.04.2018 13:27
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 21.000 RON estimat 37,1%

Adjudecat la 62,9% din estimat · economie 7.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.