Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMENAJARE PARCARI SI TROTUARE
- Număr anunț
- DA20215252
- Autoritate contractantă
- COMUNA DITRAU (CUI 4367957)
- Furnizor / câștigător
- STABILITEX CONSTRUCTOR SRL (CUI RO30450511)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.800 RON
- Valoare atribuită
- 10.800 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 15:55
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2018 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.800 RON
din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro