Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat
Lucrari de reparatii curente cabinet medical scoala si montat panouri baschet
- Număr anunț
- DA20210717
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL APOSTOL ANDREI (CUI 29096845)
- Furnizor / câștigător
- RO & RO SRL (CUI RO10786860)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.330 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 13:26
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.330 RON
din 3.500 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 170 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.