Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Editare Diplome+Foi Matricole STANDARD

Număr anunț
DA20214019
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV (CUI 29341120)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,50 RON
Valoare atribuită
165,50 RON
Data publicării
02.05.2018 15:07
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,50 RON

din 165,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.