Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii lunare de administrare si intretinere site web

Număr anunț
DA20226637
Autoritate contractantă
SC SEPSIIPAR SRL (CUI RO33602606)
Furnizor / câștigător
NETPIXEL STUDIO S.R.L. (CUI 30775513)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,36 RON
Valoare atribuită
1.008,36 RON
Data publicării
03.05.2018 13:30
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,36 RON

din 1.008,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.