Ofertă acceptată Cumpărare directă

sisteme de stingere cu CO2 pentru stand de testare turbomotoare

Număr anunț
DA20221297
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
INSTAL STING 99 SRL (CUI 8370670)
Cod CPV
35111500-0 · Sistem de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.800 RON
Valoare atribuită
80.800 RON
Data publicării
03.05.2018 10:48
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.800 RON

din 80.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.