Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru investitii
- Număr anunț
- DA20184171
- Autoritate contractantă
- Comuna Rieni (Consiliul Local Rieni Bihor) (CUI 4935194)
- Furnizor / câștigător
- SMART MANAGEMENT&CONSULTING SOLUTIONS (CUI 36973315)
- Cod CPV
- 75000000-6 · Servicii de administratie publica, de aparare si de asigurari sociale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare finală
- 30.000 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 14:52
- Data finalizării
- 03.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.