Ofertă acceptată
Cumpărare directă
piept pui dezosat si pulpe pui dezosate
- Număr anunț
- DA20224605
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.12 BOTOSANI (CUI 29094127)
- Furnizor / câștigător
- AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 975,39 RON
- Valoare atribuită
- 975,39 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 12:32
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
975,39 RON
din 975,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro