Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pilota

Număr anunț
DA20216012
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
PENTEX PROD S.R.L. (CUI RO1146943)
Cod CPV
39511200-9 · Pleduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575,50 RON
Valoare atribuită
1.575,50 RON
Data publicării
02.05.2018 17:16
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
02.05.2018 17:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.575,50 RON

din 1.575,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.