Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii hoteliere de cazare pentru programul de perfectionare profesionala, 15.07. - 22.07.2018
- Număr anunț
- DA20214375
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.119,26 RON
- Valoare atribuită
- 5.119,26 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 15:20
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.119,26 RON
din 5.119,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro