Atribuită Cumpărare directă

Oglinda rutiera 60cm

Număr anunț
DA36164447
Autoritate contractantă
BUCURA PREST SRL (CUI 24840196)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
502,52 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
24.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,52 RON