Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de editare ,tiparire si distributie a ziarului local din Chitila ,, Chitila Azi"

Număr anunț
DA20208042
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
KRAFT AGENCY SRL (CUI 37432792)
Cod CPV
79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.800 RON
Valoare atribuită
64.800 RON
Data publicării
02.05.2018 12:01
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.800 RON

din 64.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.