Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA

Număr anunț
DA20217562
Autoritate contractantă
COMUNA DABACA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DABACA) (CUI 4378824)
Furnizor / câștigător
FAVORIT SECURITY SRL (CUI RO27211620)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.200 RON
Valoare atribuită
79.200 RON
Data publicării
03.05.2018 08:52
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.200 RON

din 79.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.